Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Agjentët italianë zbarkojnë në SPAK, marrin në pyetje Nuredin Dumanin

Nga A2 CNN
19 Janar 2024, 12:23 | Kronikë

Agjentët italianë zbarkojnë në SPAK, marrin në pyetje

I penduari i drejtësisë, Nuredin Dumani, ka zgjuar interesin e autoriteteve të huaja ligjzbatueae. Burime pranë SPAK bënë me dije se të enjten në SPAK kanë mbërritur agjentë të autoriteteve italiane, të cilët e kanë marrë në pyetje në praninë e një përkthyesi.

Sipas burimeve, hetuesit e antimafias e kane pyetur Dumanin në lidhje me disa episode të trafikut të lëndëve narkotike në Itali, ku janë përfshirë grupe kriminale shqiptare.

 

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani