Aksident me vdekje në Fier

Nga A2 CNN
12 Prill 2024, 15:27 | Kronikë

Aksident me vdekje në Fier

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur pasditen e së premtes në Fier. Bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:30, në fshatin Bidaj, Kolonjë. 

Një 58-vjeçar ka humbur drejtimin e automjetit tip "Nissan" dhe për pasojë ka dalë nga rruga, duke humbur kështu edhe jetën nga plagët e marra. 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

 

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu