Sondazh: Cilin stil pëlqeni më shumë për dekorimet e fundvitit?
  • Tradicional 48%
  • Modern 24%
  • Pak nga të dyja 29%

Aksident me pasojë një të vdekur në Durrës

Nga A2 CNN
21 Nëntor 2023, 22:06 | Kronikë

Aksident me pasojë një të vdekur në Durrës

Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur mbrëmjen e së martës në aksin rrugor Kavajë-Durrës.

Policia bën të ditur se një automjet me drejtues shtetasin T. S., rreth 27 vjeç, ka aksidentuar një shtetas këmbësor ende të paidentifikuar, i cili ka humbur jetën menjëherë në vendngjarje.

“Drejtuesi i automjetit shtetasi T. S, është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Kavajë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit dhe identifikimin e shtetasit që humbi jetën”, njofton policia.

Dita jonë