Aksident me pasojë një të vdekur në Kavajë

Nga A2 CNN
9 Nëntor 2023, 21:02 | Kronikë

Aksident me pasojë një të vdekur në Kavajë

Një aksident i rëndë me pasojë një të vdekur ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në aksin rrugor Qerret-Mali i Robit. Sipas policisë, një automjet me drejtuese shtetasen I. G., është përplasur me një motor.

Përplasja ka qenë e rëndë dhe si pasojë e saj, drejtuesi i motorit ka ndërruar jetë. Ndërkohë, drejtuesja e automjetit, shtetasja I. G, ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor  po punon për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin ligjor të shkakut  të aksidentit.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu