Gjendet i vdekur një person në Durrës, jetonte i vetëm

Nga A2 CNN
9 Nëntor 2023, 18:02 | Kronikë
Gjendet i vdekur një person në Durrës, jetonte i vetëm
Foto ilustruese

Një 63-vjeçar në Durrës është gjetur pa shenja jete në banesën ku jetonte i vetëm. Policia bën me dije se shtetasi E. K., është gjetur i pajetë rreth orës 16:30 të ditës së sotme në lagjen nr.16.

Sipas bluve të Durrësit, 63-vjeçari dyshohet se ka humbur jetën për shkaqe natyrale, megjithatë ka nisur puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

“Rreth orës 16:30, në lagjen nr. 16, Durrës, është gjetur në banesën ku jetonte vetëm, pa shenja jete shtetasi E. K., 63 vjeç. Paraprakisht dyshohet se ky shtetas ka humbur jetën për shkaqe natyrale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.”, njofton policia e Durrësit.

A2 CNN Livestream

A2 Sport