Braktisi foshnjën e porsalindur në një pallat në Yzberisht, arrestohet nëna 30-vjeçare

Nga A2 CNN
9 Nëntor 2023, 12:38 | Kronikë

Braktisi foshnjën e porsalindur në një pallat në Yzberisht,

E reja që braktisi fëmijën që sapo kishte sjellë në jetë në një pallat në zonën e Yzberishtit është vënë në pranga. Njoftohet se E. I., 30 vjeçe, banuese në Tiranë, është arrestuar për veprën penale "Braktisja e fëmijëve të mitur".

Foshnja, e cila u dërgua në spital pasi u gjet e braktisur, për fat të keq nuk mundi të mbijetonte dhe ka ndërruar jetë ditën e sotme.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu