Arrestohet 21-vjeçarja, ka përndjekur bashkëjetuesin, i ka dhunuar dhe mamanë

Nga A2 CNN
18 Qershor 2024, 16:09 | Kronikë

Arrestohet 21-vjeçarja, ka përndjekur bashkëjetuesin, i ka

Policia e Fierit ka bërë të ditur se ka vënë në pranga një 21-vjeçare, e cila akuzohet se ka përndjekur bashkëjetuesin e saj, si dhe ka ushtruar dhunuar ndaj nënës së tij.

Sipas policisë, në pranga është vënë shtetasja me iniciale D. M., 21 vjeçe.

“Komisariati i Policisë Lushnjë arrestoi shtetasen D. M., 21 vjeçe, banuese në fshatin Fier Shegan, pasi ka përndjekur bashkëjetuesin e saj dhe ka ushtruar dhunë ndaj mamasë së tij”, njofton policia.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli 2024