Sondazh: Nëse i afërmi juaj e ka ditëlindjen në 29 shkurt, kur e uroni?
  • 28 shkurt 33%
  • 1 mars 33%
  • Nuk e uroj 33%

Gjendet trup i pajetë i një gruaje në Vlorë

Nga A2 CNN
4 Janar 2024, 10:19 | Kronikë

Gjendet trup i pajetë i një gruaje në Vlorë

Trupi i pajetë i një gruaje është gjetur mëngjesin e kësaj të enjteje në lagjen “Uji i Ftohtë” në Vlorë.

Sipas autoriteteve dyshohet se gruaja është mbytur aksidentalisht në det, por uniformat  blu po kryejnë hetimet përkatëse për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

Sot, në lagjen “Uji i Ftohtë”, dyshohet se është mbytur aksidentalisht në det, një shtetase ende e paidentifikuar. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe për identifikimin e shtetases që ka humbur jetën.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli