Sondazh: A ju shqetëson lënia në harresë e Bibliotekës Kombëtare?
  • Po 71%
  • Jo 24%
  • Nuk më intereson 6%

Tjetër aksident në Lezhë, plagoset një person

Nga A2 CNN
1 Janar 2024, 17:58 | Kronikë

Tjetër aksident në Lezhë, plagoset një person

Një aksident rrugor është regjistruar pasditen e së hënës në Lezhë, duke shkaktuar lëndimin e një personi.

Sipas të dhënave paraprake, dy automjetet u përplasën kokë më kokë pranë kryqëzimit të Urës së Cenit dhe për pasoja njëri prej drejtuesve ka marrë lëndime.

I plagosuri është dërgua në spital, teksa policia në vendngjarje po heton për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu