Ndodh në Elbasan, 9-vjeçari plagos me thikë 13-vjeçarin

Nga A2 CNN
15 Maj 2024, 12:12 | Kronikë

Ndodh në Elbasan, 9-vjeçari plagos me thikë 13-vjeçarin

Policia e Elbasanit ka referuar materialet në prokurori për një të mitur, i cili ka lënduar me një mjet të mprehtë një 13-vjeçar.

Veprimet procedurale me 9-vjeçarin u kryen në prezencë të prindit, psikologut dhe mbrojtësit ligjor, të cilët morën informacion për këtë ngjarje.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Elbasan, për veprime të mëtejshme.

 

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi