Sondazh: Si e gjykoni vendimin, që të përjashtohen policët që kanë përdorur “Sky” apo “Enchrochat”?
  • Të panevojshëm 20%
  • Të drejtë 27%
  • Të vonuar 53%

Një foshnjë e porsalindur gjendet e braktisur në bodrumin e një pallati në Yzberisht

Nga A2 CNN
8 Nëntor 2023, 12:49 | Kronikë

Një foshnjë e porsalindur gjendet e braktisur në bodrumin e

Një foshnjë e porsalindur është gjetur e braktisur në një pallat në Yzberisht. Foshnja bëhet e ditur se është gjetur në bodrumin e pallatit.

Ndihmën e parë të porsalindurit ia kanë dhënë shërbimet e policisë dhe më pas është transportuar në spital. 

Po punohet për sqarimin e rrethanave.

Ditari A2 CNN