Sondazh: Preferoni që emri i fëmijës tuaj të jetë:
  • Tradicional 37%
  • Modern 5%
  • I trashëguar 16%
  • Unik 42%

Përndoqi për një vit një vajzë, ndalohet 38-vjeçari në Fier

Nga A2 CNN
15 Mars 2024, 11:26 | Kronikë

Përndoqi për një vit një vajzë, ndalohet

Një 38-vjeçar nga Levani i Fierit u ndalua dhe më pas u procedua në gjendje të lirë, pasi përndoqi për një vit një 28-vjeçare.   

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier ndaluan shtetasin S. R., 38 vjeç, banues në Levan, pasi dyshohet se ka përndjekur dhe kërcënuar për 1 vit, një shtetase 28 vjeçe." 

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Fier, për veprime të mëtejshme.

A2 CNN Livestream

A2 Business