Sondazh: Preferoni që emri i fëmijës tuaj të jetë:
  • Tradicional 37%
  • Modern 5%
  • I trashëguar 16%
  • Unik 42%

Shkodra zgjohet me shpërthim

Nga A2 CNN
25 Mars 2024, 07:59 | Kronikë

Shkodra zgjohet me shpërthim

Qyteti i Shkodrës është zgjuar me shpërthim të hënën.

Rreth orës 03:40, në lagjen “Tom Kola”, te porta e oborrit të banesës së shtetases me inicialet F. S., 62 vjeçe, është hedhur lëndë plasëse.

Fatmirësisht, sipas policisë, nga shpërthimi janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë, të cilat kanë kontrolluar zonën.

Ndërkohë, grupi hetimor po kryen veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

A2 CNN Livestream

A2 Business