Sondazh: Çfarë ju pengon për t'u ushqyer shëndetshëm?
  • Çmimet e larta 67%
  • Mungesa e kohës 22%
  • Mungesë motivimi 0%
  • Lodhja fizike 11%

SPAK i komunikon akuzat Arben Ahmetajt

Nga Armand Bajrami
26 Mars 2024, 13:16 | Kronikë

SPAK i komunikon akuzat Arben Ahmetajt

SPAK i komunikoi avokatit të Arben Ahmetajt akuzat e “korrupsionit”, “pastrimit të parave” e “fshehjes së pasurisë”.

Po ashtu, avokatëve të Mirel Mertirit e Klodian Zotos, në kërkim nga drejtësia, akuzat e “korrupsionit” dhe “pastrimit te parave”.

 

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli