Sondazh: Çfarë ju pengon për t'u ushqyer shëndetshëm?
  • Çmimet e larta 67%
  • Mungesa e kohës 22%
  • Mungesë motivimi 0%
  • Lodhja fizike 11%

Tritol te dera e dyqanit, kush u kërcënua në Sarandë?

Nga A2 CNN
21 Shkurt 2024, 09:42 | Kronikë

Tritol te dera e dyqanit, kush u kërcënua në Sarandë?

Policia e Sarandës bën me dije se ka zbuluar, mëngjesin e sotëm, një sasi lënde eksplozive të vendosur pranë një dyqani.

Lënda shpërthyese, e lidhur me një fitil dhe kapsollë detonatore u gjet në derën e jashtme të dyqanit në pronësi të shtetasi I.Th.

Grupi hetimor vijon veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli