Sondazh: Sa e rrezikon Shqipërinë përshkallëzimi i konfliktit Iran - Izrael?
  • Shumë 27%
  • Pak 47%
  • Aspak 27%

Rama mbledh ministrat e kryebashkiakët në Shkodër, mes tyre edhe të djathtët

Nga A2 CNN
9 Mars 2024, 10:09 | Politikë
Rama mbledh ministrat e kryebashkiakët në Shkodër, mes tyre edhe
Rrok Dodja, kreu i bashkisë Puk

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot në Shkodër kabinetin qeveritar dhe kryebashkiakët, ku do të bëhet një analizë e thelluar për punën e bërë. Mbledhja do të mbahet pranë stadiumit “Loro Boriçi”.

Ajo që bie në sy në këtë mbledhje janë edhe kryebashkiakët e djathtë të cilët kanë mbërritur.

Rama mbledh ministrat e kryebashkiakët në Shkodër, mes tyre edhe
Hilë Curri, kreu i Bashkisë së Fushë Arrëzit

A2 CNN nga siguruar pamjet e mbërritjes së Hilë Currit, kreu i Bashkisë së Fushë Arrëzit nga koalicioni Bashkë Fitojmë.

Po ashtu kanë mbërritur edhe Rrok Dodja, kreu i bashkisë Pukë si dhe Fisnik Qosja, kreu i bashkisë Kavajë.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu