Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Eros Grezda largohet nga Partizani

Nga A2 CNN
5 Dhjetor 2023, 17:26 | Futboll

Eros Grezda largohet nga Partizani

Eros Grezda nuk është më pjesë e ekipit të Partizanit. Vetë klubi, me anë të një postimi në rrjetet sociale, kanë bërë me dije se me mirëkuptim palët kanë mbyllur bashkëpunimin. 

"Partizani njofton mbylljen e bashkëpunimit me Eros Grezdën. Sulmuesi 28-vjeçar dhe klubi kanë vendosur të ndërpresin me mirëkuptim kontratën mes palëve. Partizani falënderon Eros Grezdën për kontributin e dhënë gjatë kësaj periudhe me fanelën e kuqe", njofton klubi i kuq.

Grezda la Zalaegerszeg në Hungari dhe u bashkua falas me "Demat e Kuq" në verën e këtij viti, e ndërsa nuk dihet se cila do të jetë skuadra e radhës.

 

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani