Sondazh: Çfarë ju pengon për t'u ushqyer shëndetshëm?
  • Çmimet e larta 73%
  • Mungesa e kohës 18%
  • Mungesë motivimi 9%
  • Lodhja fizike 0%

Ernest Muçi protagonist në fitoren e Beşiktaş, u transferua disa ditë më parë

Nga A2 CNN
20 Shkurt 2024, 10:58 | Futboll

Ernest Muçi protagonist në fitoren e Beşiktaş, u transferua disa

Edhe pse u transferua vetëm pak ditë më parë, Ernest Muçi është kthyer në një lojtar të rëndësishëm për Beshiktash.

Sulmuesi ishte sërish titullar, duke dhënë kontribut të çmuar në fitoren 2 me 0 përballë Konyaspor të Sokol Cikalleshit.

Pas golit të parë të Beshiktash me Kiliçsoj, që shfrytëzoi asistin e Rashicës, rrjeta e dytë erdhi nga tentativa e Muçit. Goditja e sulmuesit nuk u kontrollua nga portieri dhe Tosun me portën e boshatisur e dërgoi topin në rrjetë.

22-vjeçari kuqezi shkoi edhe pranë golit të parë me fanellën e Beshiktash, por festa e tij u prish nga shtylla.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi