Sondazh: A kujdeseni për datat e skadencës së produkteve ushqimore?
  • Gjithmonë 69%
  • Rrallë 19%
  • Asnjëherë 13%

Newcastle leksion “pokeri” Chelseat, ka minuta dhe për Brojën

Nga A2 CNN
25 Nëntor 2023, 17:53 | Futboll

Newcastle leksion “pokeri” Chelseat, ka minuta dhe për

Chelsea ka humbur me rezultatin e thellë 4-1 ndeshjen e radhës përballë Newcastle, ndonëse kishte arritur një barazim të jashtëzakonshëm një javë më parë përballë Manchester City.

Ekipi i Pochettinos zhvilloi një ndeshje të dobët në përgjithësi pa ide dhe shumë pasime të gabuara.

Ndeshja u ndikua dhe nga kartoni i kuq i Rice James, i cili e la ekipin me 10 lojtarë në pjesën e dytë të takimit.

Gjatë kësaj ndeshje pati minuta dhe për Armando Brojën, i cili nuk mundi të linte shenjë.

A2 CNN Livestream

Dita jonë