Sondazh: Dita ndërkombëtare kundër SIDA-s, sa i përdorni masat mbrojtëse?
  • Gjithmonë 14%
  • Shpesh 14%
  • Asnjëherë 71%

Të shtëna me armë zjarri në Lezhë, plagoset 24-vjeçari

Nga A2 CNN
18 Gusht 2023, 22:46 | Aktualitet
Të shtëna me armë zjarri në Lezhë, plagoset

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar mbrëmjen e kësaj të premteje në Lezhë. Mësohet se i plagosur ka mbetur 24-vjeçari me inicialet D.GJ.

Ai është dërguar me urgjencë në spital, ku nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.  

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes, teksa grupi hetimor ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të motiveve dhe identifikimin e autorit.

Ditari A2 CNN