Sondazh: Si e gjykoni vendimin, që të përjashtohen policët që kanë përdorur “Sky” apo “Enchrochat”?
  • Të panevojshëm 21%
  • Të drejtë 21%
  • Të vonuar 57%

Tensione me Greqinë? Takim në Athinë me liderët e rajonit, Mitsotakis nuk fton Ramën

Nga A2 CNN
18 Gusht 2023, 15:01 | Aktualitet

Marrëdhëniet ndërmjet Tiranës dhe Athinës duket të mos jenë në ditën më të mirë të mundshme. Këtë e konfirmon edhe takimi i thirrur nga kryeministri grek, Kririakos Micotakis në datën 21 gusht në Athinë me liderët e vendeve të Ballkanit Perëndimor, ftesë e cila nuk ia ka vajtur Edi Ramës.

Ditari A2 CNN