Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 45%
  • Tre herë në javë 18%
  • Vetëm në fundjavë 9%
  • Asnjëherë 27%

Tragjedia në Venecia, detajet e një skene apokaliptike, pasagjerët bërtisnin për ndihmë

Nga A2 CNN
4 Tetor 2023, 11:28 | Aktualitet

Një apokalips. Kështu e kanë cilësuar autoritetet italiane tragjedinë rrugore më të rëndë, të shënuar ndonjëherë pranë qytetit të Venecias. Një autobus me turistë, u përplas më një barrierë në mbikalim dhe ra nga lartësia e 15 metrave pranë binarëve te hekurudhes në zonën e Mestres, duke marrë më pas flakë.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli