Twitter nxjerr në ankand statujën e zogut dhe objekte të tjera

Nga A2 CNN
18 Janar 2023, 10:46 | Teknologji
Twitter nxjerr në ankand statujën e zogut dhe objekte të tjera

Twitter po nxjerr në ankand qindra objekte nga zyra e tij në San Francisko në internet, përfshirë edhe statujën me zogun e kompanisë që cicëron.

Një statujë që tashmë ka arritur një çmim prej 11.000 dollarësh dhe kanë mbetur vetëm 24 orë deri në përfundimin e ankandit.

Në shitje janë edhe shumë artikuj nga kuzhina e selisë së Twitter-it, ku Elon Musk hoqi drekën falas. Dhe kështu aparati i kafesë La Marzocco dhe pajisje të tjera përfundojnë në ankand, së bashku me dy tavolina kafeje Herman Miller që kushtojnë 2000 dollarë.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Debat nga Alba Alishani