Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 18%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 29%

Veliaj jep lajmin e bukur: Kemi aplikuar që vitin e ardhshëm Tirana të jetë kryeqyteti mesdhetar i kulturës

Nga A2 CNN
22 Tetor 2023, 13:47 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Dita jonë