Sondazh: A ju shqetëson lënia në harresë e Bibliotekës Kombëtare?
  • Po 71%
  • Jo 24%
  • Nuk më intereson 6%

Veliaj për maratonën: Edhe pse janë në luftë, kemi pasur vrapues edhe nga Ukraina dhe Izraeli

Nga A2 CNN
22 Tetor 2023, 13:37 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu