10 serialet më të bukura në histori

Nga A2 CNN
18 Maj 2023, 18:07 | Showbiz

Një analizë ka përcaktuar se cilët janë 10 serialet më të mira në histori.

Analiza në fjalë është e thjeshtë: janë marrë rezultatet mesatare të portaleve si IMDb, Rotten Tomatoes, Metacritic dhe disa të tjera, duke përfshirë vlerësimet e kritikëve dhe të përdoruesve.

Në fotogalerinë e mësipërme ju tregojmë se kush janë vlerësuar si më të mirët, duke nisur nga vendi i dhjetë.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli