Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 38%
  • Tre herë në javë 25%
  • Vetëm në fundjavë 6%
  • Asnjëherë 31%

Tjetër fitore me përmbysje për Tiranën

Nga A2 CNN
14 Shtator 2023, 15:37 | Futboll
Tjetër fitore me përmbysje për Tiranën

Tirana duket se e ka bërë rrugë përmbysjen e rezultateve në këtë fillim kampionati të Kategorisë Superiore.

Bardheblutë fituan 3-1 përballë Skënderbeut të sapongjitur në elitë, me korçarët që shënuan të parët që në minutën e dytë të takimit.

Tirana u hodh në sulm dhe përpjekjet e saj u shpërblyen në minutën 45 me Kainën, i cili barazoi rezultatin. Qefalija kaloi kryeqytetasit në avantazh, teksa golin e tretë e vulosi Hasani pak përfundimit të takimit.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi