Sondazh: A mendoni se figura e Ismail Qemalit njihet sa duhet?
  • Po 17%
  • Jo 78%
  • Nuk e di 6%

Përplasen dy automjete, njëri përfundon në kanal në Fier

Nga A2 CNN
4 Tetor 2023, 13:13 | Kronikë
Përplasen dy automjete, njëri përfundon në kanal në

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Fier- Patos në vendin e quajtur Portëz.

Dy automjete janë përplasur me njëra- tjetrën dhe si pasojë një prej tyre ka përfunduar në kanalin anësor të rrugës.

Në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë forcat e policisë dhe grupi hetimor për të zbardhur dinamikën e aksidentit, i cili fatmirësisht ka patur vetëm dëme materiale.

Debat - nga Alba Alishani