Kush drejton PD? Basha akuza Nikollës: Nëse jeni pjesë e aleancave të kullave dhe “Non Gratave”, dilni dhe pranojeni

Nga A2 CNN
5 Tetor 2023, 10:34 | Aktualitet

Se kush është në krye të Partisë Demorkatike është sërish temë e diskutimit në Kuvendin e Shqipërisë. Lulzim Basha ka hedhur akuza në drejtim të Kuvendit, sipas së cilit nuk po i njeh vendimet e Kuvendit Kombëtar të Partisë Demokratike të mbajtur prej tij.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli