Sondazh: Dita ndërkombëtare kundër SIDA-s, sa i përdorni masat mbrojtëse?
  • Gjithmonë 13%
  • Shpesh 25%
  • Asnjëherë 63%

Rezoluta për Kosovën, Berisha: Ne kërkojmë të dënohet Serbia, Rama nuk guxon të përmendë Vuçiçin

Nga A2 CNN
10 Tetor 2023, 15:18 | Aktualitet

Opozita dhe mazhoranca nuk kanë rënë dakord për daljen me një draft të përbashkët për rezolutën e Kosovës. Këtë e bënë të ditur për mediat kreu i “Rithemelimit”, Sali Berisha dhe Gazment Bardhi pas mbledhjes së Grupit Parlamentar.

Debat - nga Alba Alishani