Sondazh: Dita ndërkombëtare kundër SIDA-s, sa i përdorni masat mbrojtëse?
  • Gjithmonë 13%
  • Shpesh 25%
  • Asnjëherë 63%

23-vjeçarja e rrëmbyer nga Hamas, familjarët për A2 CNN: Erdhi për ditëlindje, sot festojmë pa të

Nga A2 CNN
17 Tetor 2023, 00:13 | Aktualitet

Urime… qirinj… torta. Nuk mungon asnjë element i një feste ditëlindjeje… përveç …asaj që e feston! Tifferet Lapidot, do duhej të ishte bashkë me familjarët dhe miqtë për të shuar 23 qirinjtë e një jete të jetuar mes shpengimeve të një të riu dhe punës vullnetare.

Debat - nga Alba Alishani