Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 39%
  • Tre herë në javë 22%
  • Vetëm në fundjavë 6%
  • Asnjëherë 33%

Akuza e pranga për “Partizanin”, çfarë ndodh në selinë e PD dhe hapat që do të ndërmarrë Berisha?

Nga A2 CNN
22 Tetor 2023, 14:20 | Aktualitet

Në një lidhje live nga selia e PD ishte gazetari i A2 CNN, Anesti Bajramemaj

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi