Nuk duhet të mungojë në garderobën tonë! Palltoja që do të veshim në muajt në vijim

Nga A2 CNN
20 Nëntor 2023, 19:03 | Lifestyle
Nuk duhet të mungojë në garderobën tonë! Palltoja

Këtë sezon ne kërkojmë ngrohtësi  dhe rehati, por pa munguar eleganca.

Mund të kemi shpenzuar shumë kohë për të krijuar një kombinim të bukur të rrobave, por nuk duhet të harrojmë se palltoja është ajo që do të bëjë të gjithë diferencën në pamjen përfundimtare.

Kështu, duke studiuar koleksionet e stilistëve, ne kemi dalë me një listë me artikujt e preferuar të këtij sezoni dimëror.

Për ju që e gjeni veten te klasikja sigurisht është palltoja kafe, që shkon me gjithçka, e ndërsa për ju që dëshironi të guxoni, ka shumë opsione për ju.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni