Arrestimi i Fredi Belerit, ish-prokurorja Imeraj: Rasti është i shkëputur nga politika

Nga A2 CNN
13 Shtator 2023, 22:34 | Aktualitet

Ish-drejtuesja e prokurorisë së Tiranës, Elisabeta Imeraj foli në Debat në A2 CNN dhe për rastin e arrestimit të Fredi Belerit. Sipas saj, prokuroria është shpejtuar në dërgimin në gjykatë të kësaj çështje, teksa shtoi se nuk sheh vend për interpretime politike të saj.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi