Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 43%
  • Tre herë në javë 21%
  • Vetëm në fundjavë 7%
  • Asnjëherë 29%

Dialogu Kosovë-Serbi, a ka përfunduar misioni i Lajçak dhe Borrell? Përgjigjet Jorida Tabaku

Nga A2 CNN
29 Shtator 2023, 22:14 | Aktualitet

Dialogu Kosovë-Serbi, a ka përfunduar misioni i Lajçak dhe Borrell? Përgjigjet Jorida Tabaku

A2 CNN Livestream

A2 Business