Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 13%
  • Kujdesi familjar 83%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

Disa shndërrime totale gjatë verës, shikoni “fytyrat” e ndryshme të stadiumit londinez këto 3 muaj

Nga A2 CNN
18 Gusht 2023, 08:31 | Futboll
Disa shndërrime totale gjatë verës, shikoni “fytyrat”

West Ham do të luajë në një stadium të rinovuar ndeshjen e parë në shtëpi për këtë sezon.

“London Stadium” përdoret edhe gjatë verës, kur nuk ka ndeshje të Premier League, për sporte të tjera dhe koncerte.

Një video tregon shndërrimin e fushës disa herë që nga 21 maji, duke na mundësuar ta shohim se si punëtorët e përgatisin atë për evente të ndryshme.

https://www.youtube.com/watch?v=lsqi3cmiyfg

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi