Sondazh: A duhet të zbatohet leja menstruale në Shqipëri?
  • Po 68%
  • Jo 27%
  • Nuk e di 5%

Dule: Censi ka dështuar! Po manipulohet regjistrimi i popullsisë, e çojmë në Prokurori

Nga A2 CNN
20 Tetor 2023, 12:22 | Aktualitet

Kreu i PBDNJ-së, Vangjel Dule, ka hedhur akuza në drejtim të censit për regjistrimin e popullatës, mes tyre dhe pakicat kombëtare. Në një konferencë për mediat nga Kryesia e Kuvendit, Dule ka listuar një sërë argumentesh, pse sipas tij, censi ka dështuar.

Ditari A2 CNN