Gushti i qeverisë, pushime dhe vendim, çfarë presim në vjeshtë?

Nga A2 CNN
14 Gusht 2023, 19:41 | Aktualitet

I ftuar në Ditarin e mbrëmjes analisti Ben Andoni.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi