Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 10%
  • Kujdesi familjar 80%
  • Ndikimi i shoqërisë 10%

Lapaj tregon nëse do të bashkëpunojë me Endri Shabanin dhe Arlind Qorin

Nga A2 CNN
20 Shtator 2023, 22:30 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu