Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Lufta në Izrael, analisti: Rusisë i intereson, largohet vëmendja dhe mbështetja nga Ukraina

Nga A2 CNN
10 Tetor 2023, 13:29 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani