Sondazh: A ju shqetëson lënia në harresë e Bibliotekës Kombëtare?
  • Po 100%
  • Jo 0%
  • Nuk më intereson 0%

Makina del nga rruga, përplas për vdekje një bari

Nga A2 CNN
12 Gusht 2023, 15:32 | Kronikë
Makina del nga rruga, përplas për vdekje një bari

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të shtunë në afërsi të fshatit Jorgucat, pjesë e Bashkisë Dropull, ku një person raportohet të ketë humbur jetën.

Mësohet se një makinë, në përpjekje për të parakaluar një furgon, është përplasur me këtë të fundit dhe ka dalë nga rruga, duke goditur për vdekje një bari që ka qenë në anë të rrugës.

Në vendngjarje kanë shkuar forcat zjarrfikëse dhe ato të policisë.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli