Murgu voton në zgjedhje, ura e shkatërruar dhe tregtari i shalqinjve... fotot më të mira të ditës

Nga A2 CNN
11 Prill 2022, 16:04 | Fotolajme

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi