Ndërron jetë një i burgosur në burgun e Durrësit

Nga A2 CNN
18 Korrik 2022, 14:17 | Kronikë
Ndërron jetë një i burgosur në burgun e Durrësit

Ndërron jetë në rrethana të paqarta një i burgosur në Burgun e Durrësit.

Sipas të dhënave të para, bëhet me dije se i dënuari ka shfaqur probleme shëndetësore dhe ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Viktima është 40-vjeçari Roland Hasani.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi