Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 10%
  • Kujdesi familjar 80%
  • Ndikimi i shoqërisë 10%

Në qeli prej 12 majit, avokati i Belerit: Ndalimi është politik

Nga A2 CNN
21 Gusht 2023, 13:55 | Aktualitet

Gazetarët Armand Bajrami dhe Ervin Koçi sjellin detaje të reja për çështjen e arrestimit të Fredi Belerit, për të cilin Gjykata e Posaçme vendosi ta lerë në burg.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu