Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 46%
  • Tre herë në javë 18%
  • Vetëm në fundjavë 4%
  • Asnjëherë 32%

2,2 mln euro për ujësjellësin dhe ujë nuk ka në Këlcyrë

Nga A2 CNN
20 Gusht 2023, 15:00 | Aktualitet

Ujë ka, por jo në çezmat e banorëve të Këlcyrës buzë Vjosës. Ashtu sikurse rrjeti i ri i ujësjellësit që kushtoi miliona euro, pëson defekte të herë pas hershme, duke lënë pa ujë në këto ditë të nxehta banorët.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi