Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 18%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 29%

Rikthehet i nxehti, temperaturat ngjiten mbi 40 gradë Celcius

Nga A2 CNN
18 Gusht 2023, 15:02 | Aktualitet

A2 CNN Livestream

Dita jonë