Samiti në Tiranë: Përparimi prej Procesit të Berlinit dhe Integrimi i Ballkanit Perëndimor

Nga A2 CNN
16 Tetor 2023, 19:57 | Aktualitet

Flasim në detaje rreth Samitit të Procesit të Berlinit me producentin e politikës në A2 CNN, Indrit Maraku.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni