Plagosje me armë zjarri në Peqin

Nga A2 CNN
17 Maj 2023, 12:33 | Kronikë
Plagosje me armë zjarri në Peqin

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur, paraditen e së mërkurës, në Peqin. Një 55-vjeçar, i identifikuar si Diell Çela është plagosur me armë zjarri gjatë një konflikti me shtetasin Sokol Dehima, rreth 52 vjeç.

Fatmirësisht, i plagosuri është jashtë rrezikut për jetën dhe ndodhet i shtruar në spitalin e Elbasanit. Shërbimet e Policisë kanë ngritur pika kontrolli dhe janë duke kontrolluar territorin, me qëllim kapjen e autorit të dyshuar.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi