Plazhet më të mira në botë, mes tyre edhe një nga Shqipëria  

Nga A2 CNN
2 Gusht 2023, 17:28 | Lifestyle

Teksa jemi në kohë pushimesh verore, sigurisht që të gjithëve na shkon mendja te plazhi. Dhe në këtë moment lind pyetja se ku mund të shkojmë, në mënyrë që të kemi një eksperiencë sa më të paharrueshme.

Për të shuar dilemat tona, faqja e njohur online e udhëtimeve “enjoytravel.com” ka publikuar një listë të gjatë me 50 plazhet më të mira në mbarë botën.

Ajo që bie në sy është fakti se edhe bukuritë e Shqipërisë nuk kanë kaluar pa u vënë re, teksa mes destinacioneve të mësipërme, është edhe plazhi i Gjipesë.

https://a2news.com/2023/05/30/kerkoni-nje-aventure-te-re-kete-vere-disa-nga-plazhet-nudiste-me-te-mira/

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni