Portofoli dhe leku, luhatjet e çuditshme të euros dhe ndikimet e saj

Nga A2 CNN
3 Gusht 2023, 19:43 | Aktualitet

I ftuar në studio ishte eksperti i ekonomisë, Igli Tola.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Dita jonë 2024